בלוג

שמלות לאירוע

המבחר הגדול של שמלות לאירוע

בחירה של שמלה לאירוע היא בחירה מורכבת ומאתגרת, שכן צריך לקחת בחשבון שלל שיקולים ופרמטרים על מנת שהבחירה תהיה בדיוק בשמלה הנכונה והמתאימה ביותר. אמנם כיום ישנו מגוון רחב של שמלות לאירוע אך דווקא המבחר הגדול עלול להיות בעוכריה של אישה שנוטה להתבלבל ומתקשה להחליט. על מנת להקל על הבחירה ועל כיתות רגליים בין חנויות שונות – חשוב לחלק את המבחר העצום של שמלות ובגדי ערב וכך קל יותר למצוא את השמלה המתאימה. דבר נוסף וחשוב הוא שהאישה תארגן את המחשבות שלה לפני שתתחיל להתרשם מדגמים שונים של שמלות למסיבה, שכן אם היא תדע מראש מה היא מחפשת ומה חשוב לה – יהיה לה קל יותר לצמצם את המספר הגדול של האפשרויות.

התאמה של שמלה לאירוע

יש הבדל בין אירוע ערב לאירוע צהריים, למשל. שמלות לאירוע צהריים באופן טבעי תהיינה קצת פחות מפוארות ומרשימות, בדומה לאירוע עצמו. ברוב המקרים אירועי צהריים נחשבים לקלילים וזורמים יותר ולכן גם השמלה שתיבחר צריכה להיות כזאת שלא תהיה מפוארת יתר על המידה. בנוסף לכך יש את העניין של תאורה – ללא ספק יש הבדל עצום בין תאורת יום של אירוע צהריים לבין תאורה של אולם באירוע ערב וצריך לחשוב על זה כאשר בוחרים את השמלה. אם מדובר בבחירה של שמלות לאירוע משפחתי, למשל, גם כאן הבחירה תהיה מתוך מגוון אחר לגמרי. האירוע יכול להיות חתונה, בר מצווה או ברית ואם אין קרבה משמעותית למי שחוגג או מארגן את האירוע, הרי שמספיקה שמלה יפה ומרשימה ולא בהכרח יהיה צורך של שמלה מפוארת מדי. זו החשיבות של בחירה והתאמה לאירוע עצמו.

שמלות ערב אייס קיוב

סוגים שונים של אירועים וסוגים שונים של שמלות

שיקול נוסף שנשים רבות לוקחות בחשבון הוא התקציב שהן מעמידות לטובת קניית השמלה. כיום אפשר למצוא לא מעט שמלות לאירועים בזול, וכך ההוצאה לא גדולה מדי ולא מכבידה על הכיס המשפחתי.

שמלה מתוך מבחר שמלות לבת מצווה צריכה להיבחר תוך חשיבה האם אותה אישה היא האם של הנערה החוגגת או בת משפחה מקרבה ראשונה או שנייה (או שלישית) ולכן תהיה ציפייה ממנה ללבוש מתאים. וכמו שהוזכר – שעת האירוע היא חשובה וקריטית גם כן. אירוע שמתקיים בשעות הבוקר תמיד יהיה פחות מפואר או נוצץ מאירוע שמתקיים בערב עם תאורה מיוחדת ולכן שמלות לאירוע בוקר צריכות להיראות כמתאימות לשעה ביום, לעוצמת התאורה ואפילו למיקום שבו מתקיים האירוע. מה שהכי מומלץ על מנת למצוא ולבחור את השמלה הכי מתאימה הוא להתרשם מקולקציה רחבה ומגוונת ככל האפשר.

אם גם את מחפשת שמלה לקראת אירוע משפחתי או מסיבה – נשמח להציע לך מגוון רחב של שמלות מכל הסוגים, שתהיינה מתאימות לכל אירוע, שעה ומבנה גוף. אצלנו ב- ICE CUBE תוכלי להתרשם משמלות מסוגים שונים ולבטח תמצאי ביניהן את השמלה שתתאים לך בדיוק!

לקולקציית שמלות הערב שלנו לחצו כאן