תודה שבחרתם וקניתם אייס קיוב

משלוחים, החלפות והחזרות

לפניכם מידע על משלוחים, החלפות והחזרות באתר Ice Cube.

שירות הלקוחות שלנו ישמח לסייע בכל שאלה באמצעות הדוא"ל fashionicecube@gmail.com או בטלפון 1-800-800-430

משלוחים:

אפשרויות המשלוח בקנייה באתר Ice Cube :

1) משלוח עד הבית – לאחר ההזמנה ואישורה, החבילה תשלח אליכם תוך 7 ימי עסקים למעט אזורים חריגים  ( לחץ כאן לרשימת אזורים חריגים ) ממועד ביצוע ההזמנה באתר, באמצעות חברת שילוח – עלות המשלוח 15 ש"ח. לא ניתן לבצע משלוחים בימי שישי וערבי חג. אנו ממליצים לבחור כתובת המשלוח שבה הנכם נמצאים רוב יומכם – בבית, בעבודה או בכל כתובת אחרת לבחירתכם.

2) איסוף עצמי מהחנות- ניתן לאסוף את ההזמנה מחנות אייס קיוב שבחרתם בעת ביצוע ההזמנה (ניתן לציין את הסניף הרצוי בהערות בעת התשלום), תוך 5 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר – חינם. המשלוח יישמר עבורכם בחנות למשך 10 ימים.

3) בקניה ב 249 ש"ח ומעלה משלוח עם שליח עד הבית / למקום העבודה – חינם.

אנו תלויים בזמני המשלוח של חברות השילוח ולכן לא יכולים לקחת אחריות על עיכובים באספקת ההזמנה. עם זאת, אנו עושים את מירב המאמצים לקצר את זמני המשלוח ומתחייבים לארוז ולהוציא את המשלוח ביום ההזמנה.

בסוף עונה – מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי או בסוף עונה.

איזורי שילוח:

ניתן לבצע הזמנה באתר לכל אזורי הארץ, במקרים בהם חברת השליחויות אינה מגיעה לכתובתכם, אנו נשלח את החבילה בדואר ישראל. בשלב זה לא ניתן לשלוח לחו״ל.

בימים אלו אנו עובדים על פתיחת האתר לביצוע הזמנות לחו"ל, בשלב זה לא ניתן לבצע הזמנה לחו"ל.

שינוי אופן השילוח לאחר ביצוע הזמנה:

שינוי אופן השילוח לאחר ביצוע הזמנה: ניתן לשנות את אופן השילוח בתוך שעה מרגע ההזמנה, בדוא"ל fashionicecube@gmail.com , או בטלפון 1-800-800-430 בשעות הפעילות של שירות הלקוחות בימים א'-ה' בין השעות 09:00-16:00.

בכל בעיה בקבלת המשלוח, או במידה וחברות השילוח לא יוכלו להעביר את המשלוח מכל סיבה שהיא, אנחנו כאן לשירותך

כתיבת תגובה